Kömmerling Pvc Pencere Sistemleri

Kupa yapı firması olarak yaklaşık 15 yıldır Alman pvc pencere devlerinden birisi olan özellikle green line özelliği ile tercih edilen kömmerling pvc pencere sistemlerinde 2017 yılında en çok kullanılacak serisi Eurofin ile 76 mm lik geniş serisi olacak.Alman kalitesinde yapılan pencere profilleri ülkemize 6.5 mt uzunluğunda beyaz ve gövde rengi olarak gelmektedir.

Kömmerling Pvc Pencere Göçbeli Villa Uygulama

Kömmerling Pvc Pencere Göçbeli Villa Uygulama

Eurofin ve 76 mm geniş pvc pencere serilerinde kömmerling firmasının onay verdiği kaplama firmalarında müşterilerimizin istediğine göre kaplama yapılıp konfeksiyon işlemleri üretim tesisimizde yapılmaktadır.Kömmerling pencere sistemlerinde kullanılan aksesuarlar yine Alman GU ve Roto markalarıdır.

1Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Dünyanın sayılı pvc pencere firmalarından birisi olan kömmerling Türkiye’de pazara girmek için bir çok profil modelleri ile satış yapmaktadır.Kupa kış bahçesi olarak kömmerling marka pvc pencere sistemlerinin imalatı ve montajını yapmaktayız.Piyasa da bulunan Eurofin ve 76 mm lik geniş seri ile siz değerli müşterilemize yardımcı olmaya çalışıyoruz

Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Son yıllarda başlayan kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte pvc pencere sektöründe yeniden bir hareketlenme başladı.Özellikle eski binaların yıkılmasıyla konutlarını yeniden yaptıran mülk sahipleri kaliteli pencereye yaptırmaya başladı.Bu büyük pastadan pay almak isteyen Kömmerling firmasıda Euro Futur ile Euro Fine profil serileri ile sektörde söz sahibi olmaya başladı.Bununla birlikte 88’lik plus pvc  pencerede özel konutlarda büyük rağbet görmeye başladı.Dünya da bu konu da en büyük şirketlerinden birisi olan Kömmerling Grenn line özelliği ile adını dünyanın her tarafına duyurma fırsatı bulmuştur.

Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Kömmerling Antrasit Gri Renk Pvc Pencere Uygulama

Göçbeyli Kömmerling Pvc Pencere Sistemleri

Göçbeyli Kömmerling Pvc Pencere Sistemleri

19.04.2016 - 2

Göçbeyli Kömmerling Pvc Pencere Sistemleri

Yapmış olduğumuz kış bahçesi sistemlerinde genellikle Kömmerling marka pvc pencere ve Alman aksesuarlarını kullanmaktayız.Raal kodundaki bir çok renk ile de müşterilerimize sayısız renk seçeneği sunmaktayız.

Kömmerling Pvc Pencere Sistemleri

Kömmerling Pvc Pencere Sistemleri

Firmamız kömmerling pvc pencerelerinin istanbul da üretici bayiliğini yapmaktadır. Yaklaşık 15 yıllık geçmişi ile sektörün en eski bayilerinden birisi olan yaptığı işler piyasaya yer almıştır.Kömmerling Pvc Pencerelerinin en büyük özelliği Alman disiplini ve teknolojinin eseri olup kansorojen madde içermeyen green line olarak üzerilmiştir. Yerli pencere markaları ile mukayesesi bile yapılamayacak derecede kaliteli malzeme kullanılmıştır.

Özellikle villa tarzı ve lüks konutlarda kullanılan kömmerling pencereler yapılan projeye uygun kaplama özelliğine sahiptir.En Çok tarcih edilen renkler arasında altınmeşe,maun,nusmaun ve son zamanlarda antrasit gri renkleri tercihler arasındadır.

Dünyanın 1 numaları Pvc Pencere Profili olan Kömmerling Yüzyılık Deneyimini Türkiyedede hizmete sunmuştur. Sağlıklık Kaliteli bir Pencere Düşünüyosanız Mutlaka Kömmerling Pencere Yaptırmalısınız Bu Kaliteyi görmeden Karar vermeyin.İthal Pencerede 1 numarayı sizde görüp bu zevkten mahrum Kalmayın. Kömmerling pencere sistemleri greenn line özelliklerine sahip dünyanın en kaliteli profilidir.

Eski pencelerinden kurtulmak isteyenler için kömmerling pvc pencereler soru sorununu çözmek için tam aradığınız profil markasıdır. Kömmerlig Türkiye piyasasında yaklaşık 10-15 yıldır satışı yapılan profil markasıdır. Özellikle villa ve fransız pencere tiplerinin artmasıyla birlikte hem kalitesi hemde kullanışlı profil özellikleri sayesinde adından çok kısa sürede söz ettirmiş bir markadır.

12662541_10153883535979407_8667460067786469650_n

Firmamız kömmerling pencereleri özellikle kış bahçesi uygulamasında villa pencere değişimlerinde sıkça kullanmaktadır. Alman pencere devi kömmerling dünya üzerinde kanıtlamış olduğu kalitesini türkiye pazarındada kanıtmak için var gücüyle çalışıyor Yapnuş olduğu seriler ile siz değerli müşterilerine pencere alanında kaliteli malzemeler sunuyor. Buna en son örnek olan 88 mm lik yeni profilini türkiye piyasası sunmuştur. 88 lik pencere ile daha büyük penceler daha büyük kanatlar yapma imkanı mevcuttur.

13 yıldan beri Türkiye pazarında faaliyet gösteren ve  Avrupa‘da PVC kapı pencere sektörünün öncüsü olan profine Group firması, bu sektörde her zaman öncü olmaya ve ilkleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

profine Group, yeni teknolojik profillerle geleceğe yönelik profiller üretmeye ve bunları Siz değerli partnerlerimize sunmaya devam edecektir.

Sektöre uygun ve pazardaki kalitesini düşürmemek için yeni teknolojiyi tüm üretim sistemlerinde kullanmayı  her zaman kendine ilke edinmiş olan Kömmerling PVC Pencere Sistemleri ,Türkiye‘deki Siz partnerlerimiz için de yeni Kömmerling serisi olan Eurofine’ı satışa sunmuştur.

Kömmerling Beyaz renk Pvc Pencere Kış Bahçesi Uygulama

Kömmerling Beyaz renk Pvc Pencere Kış Bahçesi Uygulama

Kömmerling Yeni Seri EUROFİNE

Avrupadaki tüm PVC üreticileri önümüzdeki yıllarda zorunlu olarak Geri dönüşümlü malzeme üreteceklerdir. Kömmerling büyük yatırımlarla bu konuda yine ilklerin öncüsü olmuştur.profine Group Almanya fabrikalarında üretilen Kömmerling Eurofine 2,7 mm Class B dir. 5 odacıklı olan bu seri modern bir dizayna sahiptir.

Dünya genelinde Enerji ve hammaddenin azalmasından dolayı kaynakları düzgün kullanmak gerekiyor. Kömmerling markası her zaman doğal kaynakları en iyi şekilde kullanmıştır.

 

Kömmerling markası çevreyi koruyan ürünlerinin yanı sıra her zaman israfın karşısında durmuştur. profine Group’un bu alanda yaptığı yeni yatırımlar sonucu ise Kömmerling Eurofine Serisi doğmuştur.

Eurofine serisi en kaliteli ürünlerle eşdeğer bir seridir.PVC Pencere Kommerling Sistemleri

Geri dönüşümlü malzemeler Statik değerlere göre daha yüksek performans ve mükemmel üstünlük sağlamaktadır. Köşe mukavemet testlerinde bile standart malzemeye göre %20 daha yüksek bir katsayıya sahiptir.Pvc Pencere Kommerling Fiyatları

truva-pvc-pencere-sistemleri-1361-k

►70 mm genişliğinde kırık hatlı seri

Kömmerlig Renkli Pencere Fiyatları 

►Tek tip destek sacı kullanma imkanı

►Yeni sistem ortakayıt bağlantısı

►13 mm Aks sistemi ile tüm aksesuarlara uyumluluk

►Yüksek statik değerler

►Daha iyi izolasyon için derinleştirilmiş cam oturma alanı

►Farklı dekor ve renk seçenekleri

►2013 yılına ait modern dizayn

►Özel Damlalıklı Kanat versiyonu

Pvc Pencelerin tükiyeye gelmesiyle birlikte alman pencere devi kömmerling yaklaşık olarak 15 yıldır süre zarfında ülkemizde faliyet göstermektedir.Özellikle ilk dönemlerden itirabren piyasa çıkardığı eurofutur elengance ve classic serisi ile türkiye genelinde bir çok projede yer bulmuştur.bulmuştur. Kömmerling toplu konutlarda ithal pencere yapılsın diye 2 yıl önce eurofine serisinide türkiye pazarına sunmuştur. Ucuz Fiyat anlayışıyla çıkardığı bu profil ile dar gelirli kesim içinde ithal pencerenin kalitesinin görülmesini esas almıştır.

EuroFine mtül fiyatı olarak  hemen hemen yerli pvc pencere fiyatlarına yakındır.Özellikle kullannılan g-u ve roto aksesuarlar ile sistem sıfır hata ile çalışmaktadır.Kömmerling pencere fiyatları diğer ithal pencereler ile aynı olmak birlikte kalite bakımından mukayese edilmeyecek kadar fark teşkil etmektedir.

88 mm inşaat derinliği olan yeni beş odacıklı sistem içe açılımlı ve dışa açılma varyantları olarak kullanılabilir.İçe açılımlı varyant 1.1 bir Uf değeri sergiler, dışa açılımlı varyantı 1,2 W / (m2K). Hem konut kapıları mükemmel değerler olarak kabul edilir.

Yeni yerleşim kapı sistem üstün termal yalıtım ve statik özellikleri ile özellikle karakterize edilir. 88plus 22-54 mm fonksiyonel cam veya konut kapı lambri ile takılabilir. Buna ek olarak, özel tasarımlar için T kanat profilleri iki farklı genişlikleri vardır. Rüzgar ve yağmur sürüş karşı yüksek sıkılık bir alüminyum hava bar, termal kesmeli bir eşik, ve iki sürekli tabaka yapıştırma ile birlikte sağlanır.

Kömmerling Pvc Pencere Kış Bahçesi

Kömmerling Pvc Pencere Kış Bahçesi

Bu yüksek kaliteli sistem ayrıca kaynaklanabilir köşe bağlantı statik ve burulma istikrarı için cömertçe boyutlandırılmış çelik donatı bulunmaktadır. Tek kanat konut kapıları 1,0 boyutu x 2.40 m kadar kanatları ile 1.20 boyut ve yüzer orta kayıt kapılar x 2.40 m nedenle mümkündür.

Ve, aynı zamanda renk düzeni çok sayıda düz renk ve woodgrains her ikisi de takdim laminat türevleri çok çeşitli ile mümkündür. Bu tasarım programı içe açılan kapılar için bir alüminyum kapak çözümü ile yuvarlanır.

Renkli Kömmerling Pvc Pencere Kış Bahçesi Uygulama

Renkli Kömmerling Pvc Pencere Kış Bahçesi Uygulama

için yenilikçi bir çözüm geliştirdi.

Bu yeni teknoloji, patent, * tek ortağı Rodenberg geniş paneller yelpazesi ile kombine edilebilir ve 70 mm ve 88 mm inşaat derinlikleri olan tüm yerleşim kapı sistemlerinde kullanılabilir.

Itme kolu kanat yüklü veya lambri levha üzerine monte hazır olarak teslim edilebilir. Onun mükemmel yapıştırma teknolojisi sayesinde, bu yeni konut kapı çözümü de elemanlarının denge ve dayanıklılık konusunda yeni standartlar belirliyor.Kanat ile pozitif olmayan bağ sayesinde, eklenti paneller destekleyici bir işleve benimser ve böylece sarkma gelen yapısını engeller. Bu paneller üstün ısı yalıtımı için 50 mm kalınlığa kadar olabilir.Son genişleme aşamasında pasif ev standartlarına uygun bir çözüm halini alır

Dünyanın pvc pencere sistemlerinde sayılı firmalarından birisi olan özellikle Grenn Line özelliği ile çığır açan Kömmerling firması Türkiyede yakşalık 15 yıldır hizmet vermektedir.Euro Futur Elegance Eurofutur Claccis ve yeni piyasaya çıkan Eurofine ile kendine özgü kalitesi ile adından söz ettirmeye devam ediyor.Kömmerling pencere sistemlerinde firmamız istenilen renk ve ebatlarda pvc pencere ve kapı sistemlerinin imalatı ve montajını yapmaktadır.