Açılır Kapanır Tavan Pergole/Tente Sistemleri Hareketli Giyotin Camlama

AÇILIR TAVAN TENTE PERGOLE KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Bir kaç yıl önce başlayan kapalı alanlarda sigara yasağı uygulaması işletmeleri çözüm arayama itti.Kış bahçesi yapan firmalarda cafe restorant bar gibi mekanlarda müşterilerini bu durumdan kurtarmak için açılır tavan çatı pergole tente sistemlerini kullanmaya başladı.Özellikle çatı sistemindeki led spot lamba sistem sayesinde büyük rağbet görmeye başladı.Kış bahçesi sistemlerinde son yıllarda çok rağbet gören sistemleriden birisi de açılır tavan kış bahçesi sistemleri olmuştur. Özellikle siğara yasağından sonra cafe restorantlarda büyük ilgi gören açılır tavan sistemleri katlanır cam sürme cam ve giyotin kapama ile kombine edilmektedir.

 

Hareketli Küpeşte Sistemleri Motorlu Giotin Uygulama

HAREKETLİ KÜPEŞTE GİYOTİN ÖZELLİKLERİ 

Son yılların en çok tercih edilen kapatma sistemlerinden birisi de hareketli küpeşte de denilen giyotin cam sistemi oldu.Açıldığında hiç bir alan kaplamayan sistem özellikle pergole tente sistemi ile çok revaçta olan kış bahçesi modeli oldu.

Özellikle Cafe Restorant Bar teras kapatma sistemi düşünenler için eşsiz bir model olan pergole tente kapatma sistemi etrafı katlanır cam sürme cam veya hareketli giyotin cam kapama sistemi kombine edilebilmektedir.

⦁ Ses izolasyonu: 5mm kalınlığında üst kutunun içersine yapıştırılan PNB5 bariyer motorun çalışması sırasında açığa çıkan sesi STC normlarına göre 32 desibel oranında azaltmaktadır.
⦁ Isı izolasyonu: Isı yalıtımlı sistemde 5mm+10,5mm+5mm temperli ısıcama ek olarak alüminyum dikme ve üst kutu içersinde ısı bariyeri kullanılarak iç ve dış mekan arasında ısı geçişi minimize edilir.

⦁ Nominal Tork: 12O Nm
⦁ Nominal Hız: 12 rpm
⦁ Nominal Voltaj – Frekans: 220V – 50 Hz
⦁ Elektrik Tüketimi: 350 W
⦁ Motor Çapı: 60 mm
⦁ Motor Maksimum Yük Kapasitesi (Hareketli Cam): 175 kg
⦁ Motor Ağırlığı: 5,5 kg
⦁ Ses Seviyesi: 65 Desibel

Zincir: DIN 8187 Standart normlarına uygun üretilmiştir.
⦁ Dişli: Sulanmış alaşımlı çelik (ıslah çeliği)
⦁ Denge ağırlığı ( 2 adet X 2,5 kg )

Açılır tavan pergole tente kış bahçesi sistemleri etrafı alüminyum sürme cam ile yapılmıştır

Açılır tavan pergole veya tente kış bahçesi özellikle yaz aylarında güneş etkisinden kurtulmak akşamları ferah ortam oturmak için eşsiz bir kış bahçesi sistemidir.Cadde kenarında bulunan cafe ve restoranlar müşterilerine sıcak bir ortak hazırlamak için bu sistemi tercih etmektedirler.

Açılır tavan tente kış bahçesi sistemleri

Kupa yapı sistemleri olarak cam be kapalı çatı kış bahçesi uygulamasından sonra açılır tavan tente sistemleri ile de siz değerli müşterilerize hizmet vermeye devam ediyoruz Sizde teras cafe ve boş mekanlarını güneş ten korumak mekan oluşturmak isterseniz telefon ve mail olarak fiyat alabilirsiniz.

Açılır tavan tente kış bahçesi sistemleri

Açılır tavan tente kış bahçesi sistemleri

Açılır tavan tente sistemleri yalıtım bakımından çok sağlıklı olmasa da siğara yasağından sonra hemen hemen tüm cafe restorantlarda kullanılmaya başlandı.Çatı da bulunan alüminyum babalar arasında hareket eden ithal kumaş sistemleri ile yapılmış araları spot lambalı sistem şimdilerde teras ve balkon sistemlerinde de kullanılmaya başlandı.

Açılır kapanır tavan tente sistemlerinde etraf kapamaları katlanır cam sürme cam balkon veya hareketli küpeşte sistemleri ile kapatılmaktadır.

Açılır tavan tente fiyatları yapılacak mekanın ölçüsüne göre değişmekte olup büyüklüğe göre motor ve kumaş kullanılmaktadır. Açılır tente pergole sistemleri ile birlikte hareketli küpeşte veya giyotin cam kapatma sistemleri fiyatları da yapılacak yerin ölçüsüne göre değişmektedir.Ölçü büyüdükçe fiyat düşmektedir.Bunun sebebi ise ufak ölçüye aynı motor ve işçilik büyük ölçüye de motor ve işçilik uygulanmasıdır.

 

Artık Kış bahçe sistemleri sadece pvc veya alüminyum olarak müşteriye sunulmamaktadır.Yeni çıkan son teknolojik çalışmalar ısıcamlı katlanır motorlu tente pergole giyotin kapatma sistemlerini de piyasaya sunmuştur.