Kış Bahçesi Sistemleri Modelleri Fiyatları Firmaları

KIŞ BAHÇESİ

Kış aylarında özellikle bahçesini kullanmak isteyenler için büyük bir kapatma sistemidir. sistemleri cam kapalı çatı açılır tavan olarak yapılmaktadır Bu sistemler yapılacak yerin m2 ölçüsüne göre fiyatları hesaplanıp modelleri de ona göre belirlenmektedir. Kış Bahçe İstanbul Anadolu yakası firmalarından birisi olan Kupa yapı firmamız kişiye özel uygulamalar yapmaktadır.

Villa teras kış bahçesi sistemleri modelleri

 

Kapalı ve Cam Sistem Alüminyum Sürme Villa Kış Bahçesi Sistemleri

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ MODELLERİ

Kış bahçesi sistemleri modelleri bir çok tarz ve tip de yapılmaktadır çatı eve çevresi yapılacak modellere göre veya fiyata göre değişmektedir. Kış bahçe modelleri için sitemizde bulunan görsellere bakabilirsiniz.Cam kapalı açılır polikarbon sandviç panel tente pergole gibi bir çok kapatma sistemleri uygulamaları yapmaktayız.

Cam Çatı Kış Bahçesi Modelleri

Etrafı Alüminyum Hebeşibe sürme sistem villa kapatma

Kapalı Çatı Kış bahçesi Modelleri

Kupa Yapı İstanbul firması olarak istenilen tip modellerde kişiye göre özel kış bahçesi imalatı ve montajı yapmaktayız.Villa Teras Balkon Kapatma Giriş Rüzgarlık Sundurma gibi sistemler firmamız tarafından müşterilerine yapılmaktadır.

KÖMMERLİNG PVC PENCERE SİSTEMLERİ

Teras ve Villa tarzı sistemlerinde kömmerling pvc pencere Alüminyum kapı pencere sistemleri ile katlanır veya sürme cam uygulamaları yapılmaktadır. Kömmerling pvc pencere sistemlerinde 70-76 mm ve 88 mm olarak imalat ve montajı yapılmaktadır. Kömmerling pencere fiyatları verilecek ölçü istenilen cam cinsi ve kullanılan aksesuara göre değişmektedir.

Antrasit Gri Kömmerling Pvc Pencere Sistemleri

Ayrıca kaplamalı yani renkli pvc pencere sistemleri fiyatı etkilemektedir.Yerli ve İthal arasında ki döviz kuru farkı da fiyatlarda değişkenlik göstermektedir.

Yeni piyasaya çıkan Giyotin cam da denilen motorlu cam sistemleri de ilgi görmeye başladı Bu sistemler özellikle büyük açık mekanlarda tercih ediliyor.

Kapalı Çatı Kış Bahçeleri Sistemleri Modelleri ve Fiyatları İçin Arayınız

KIŞ BAHÇESİNİN FİYATLARI NE KADAR ?

Kış bahçeleri sistemleri yaptırmaya karar verenlerin merak ettiği konuların başında fiyatları gelmektedir. Kış bahçe modeline göre fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Villa teras kış bahçesi modelleri

Özellikle cam tavan veya açılır tavan pergola sistemler daha çok rağbet görmekte olup fiyat konusunda merak edilmektedir. Kapalı çatı sistemler  yani balkonu odaya veya mutfağa katmak isteyenlerin ilgi odağı olmuştur. Yapılacak yerin m2 olarak ölçülerini bildirmeniz halinde kış bahçesi fiyatları konusunda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

KIŞ BAHÇESİ FİRMALARI İSTANBUL YALOVA BURSA BALIKESİR 

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren kupa yapı kış bahçeleri firmalarından birisidir Sadece kış bahçe imalatı montajı yapmayan firma, giyotinli cam motorlu pvc alüminyum kapı pencere sürme sistemleri katlanır ve sürme cam balkon  panjur sistemleri demonte bölme sistemleri de yapmaktadır.

İstanbul Balıkesir Bursa Yalova gibi illere de hizmet vermekteyiz. Kışbahçesi yapan firmalar içerisinde sektöründe zirve de olan kupa yapı son sistem ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

İşyeri Balkon Teras Cam Balkon Kış bahçesi

Yerli ve alman pencere firmaları cam ve kapalı çatı sistemleri, teras ve balkon kapatma modelleri de müşteriye özel konseptler de firmamızda mevcuttur. Alüminyum sistemler de ısı yalıtımlı ve yalıtımsız dükkan doğrama veya kepenk lamıne camlı veya ısıcamlı sistemlerin imalatı ve montajı yapılmaktadır.