Kış Bahçesi 2021 Modelleri ve Fiyatları

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ FİYATLARI VE MODELLERİ

2021 yılında da kış bahçesi sistemleri büyük ilgi görmeye devam ediyor Açılır tavan Pergole Bioklimatik sistemler cam ve kapalı çatı kış bahçesi modelleri değişmeye başladı.

2020 yılında da villa teras apartman da cam kapalı açılır tavan kış bahçesi sistemleri cazibesini koruyor. Haliyle en çok merak edilen konu modellerine göre kış bahçesi nin montajlı fiyatları oluyor.

Kış Bahçesi özellikle kış ayılarında kullanılmak üzere çatısı camlı etrafı pvc alüminyum veya katlanır cam olarak dizayn edilen bir sistemdir.

Kış bahçesi Modelleri Tek Eğim Beşik Çatı ve Viktorial Olmak Üzere bir kaç çeşitte yapılmaktadır.

Etraf Kapama Sisteminde İster Alman Pencere Devi kömmerling İster Saray-Çuhadaroğlu Alüminyum İstenirse Katlanır Cam Sürme Balkon Kapama Sistemi ile kapatılmaktadır.

Kapalı Çatı Salon Kış Bahçesi Modelleri
Villa Önü kapalı çatı kiremit kış bahçesi uygulama modelleri

Çatı Çelik İskelet ile Hazırlandıktan sonra özel Kış Bahçesi Profilleri ile Cam Yuvaları hazırlanmaktadır. Kış Bahçesi Sisteminde İster İthal ve yaz yerli yağmur oluk uygulaması yapılmaktadır

Kış bahçesi Çatı Olarak camlı istenmediği takdirde kapalı çatı veya polikarbon olarak sistem yapılmaktadır.

Cam Tavan Kış Bahçesi Isı Camlı Güneş Kontrol Özelliklerinde olduğundan içeri güneşi direk yansıtmamaktadır.

2020 Yılı Artık Bitmek Üzere Kış Aylarına Gireceğimiz şu aylarda bahçesini, terasını ve villa mutfak önlerini kapatmak isteyenler artık 2016 yılı hazırlıklara başlanıyor.

Özellikle Gelecek yaz aylarında kış bahçesi modelleri yaptırmak için bir çok müşteri fiyat almaya hazırlanıyor.

Villa cam çatı alüminyum kış bahçesi modelleri
Villa cam çatı alüminyum kış bahçesi modelleri

Kış Bahçesi sistemleri ile birebir ilişkili olan giriş rüzgarlık son yıllarda büyük rağbet görmeye başladı.

Giriş Rüzgarlık Kapı Önü Kapama veya Villa Giriş Kapama Sistemi En çok cam kapılı sistem olarak talep edilmektedir.

Bu Sistemde çatı ve etrafı cam olarak şeffaf şekilde yapılabildiği gibi pimapen pvc pencere olarak’da yapılmaktadır.

Çatı Teras Kış Bahçesi Modeli ile Isı Yalıtımlı Alüminyum HBCB Sürme Sistemleri ile dizayn edilmiş çatı sistemleri, Güneş Kontrol Özellikli Isı Camlarla kapatılmıştır. Ses ve Isı Yalıtımı Sorunsuz Olup Yaz ve Kış Oda olarak çok rahatlıkla kullanılabilir.

Kupa Yapı Cam Tavan Mutfak Kış Bahçesi Modelleri
Villa Mutfak önü cam tavan kış bahçesi modelleri fiyat için aranıyız

KIŞ BAHÇESİ

Kış Bahçesi Sistemlerinde Fiyatları ve Modelleri M2 Üzerinden Verilmektedir.

Fiyat araştırması yapan vatandaşlarımız için yaptıracakları yerin genişlik ve uzunluk ölçüleri vermeleri takdirde kış bahçesi modellerine göre fiyat anında verebilmekteyiz.

Kış Bahçesi Yapan firmalar genellikle böyle fiyat oluşturmaktadır. Cam Çatılı ve Kapalı Çatı Kış Bahçesi Fiyatları birbiri ile farklı şekilde,yapılmakta olduğu için özellikle kullanılan malzemeler çok farklı olduğunda, cam ile kapalı kış bahçesi modellerinde fiyat farkı çıkmaktadır.

Çatı teras kömmerling pvc pencere sistemli cam tavan kış bahçesi modelleri

Herkesin merak ettiğin konuların başında gelen kış bahçesi nasıl yapılıyor, m2 fiyatları nasıl hesaplanıyor sorununa cevap vermek gerekirse Bu sistem herkesin yapabileceği bir çalışma değildir.

Özellikle kış bahçesinin çift eğilimli modellerinde yalıtım ve çelik iskelet kurulumunda büyük sıkıntılar çıkmaktadır.Yaptıracağınız kış bahçesi modelinin yalıtımının sorunsuz olması gerekmektedir.

2015 yılında kış bahçesi modellerinde özellikle cafeler için açılır tavan tente uygulaması çok rağbet gören bir sistemdir.Fakat çatı Teras ve Mutfak önü tabir edilen yerlerde müşteriler oda ile iç içe istediklerinden dolayı cam tavan veya kapalı tavan kış bahçesi modelini tercih etmektedirler.

Kupa Kış Bahçesi sistemlerinde Camlı Tavan Kapalı Çatı Şingıl sistem Polikarbonatlı Çatı olmak üzere 3 çeşit kış bahçesi uygulaması yapmaktayız .

Çevresel Camlar ister Pvc (İthal veya Yerli Profil İster Alüminyum istersenizde Katlanır Cam Şeklinde Yapılmaktadır . Pvc Sürme Aksesuar istenirse Woswagen Sürme HBŞB sürme şeklinde İstenilen renk ve ebatta uygulama yapılmaktadır. Sistem En geç 15 gün içerisinde kurulup oturmaya hazır hale gelmektedir.

Katlanır Cam Kış Bahçesi Modelleri
Bahçe Katlanır Cam Tavan Kış Bahçesi Modelleri

Kış Bahçesi Ana profilleri Çelik Konstsiyon Kış Bahçesi Alüminyum Kapama Profilleri Çatı Camları Güneş Kontrol Özellikli Tam Güvenlikli Tepmerli+Lamine Isıcamlı Çevresel Doğramaları Müşterinin isteğine göre İster Pvc Pencere İster Alüminyum Pencere İstenirsede Katlanır Cam Şeklinde Yapılmaktadır.

Kış bahçesi türkiyede yeni yeni yaygın olmasına karşın Almanya ve İngiltere bu konuda daha çok yaygın olan ülkelerdir.Kış bahçesi yabancı ülkelerde Winter Garden adıyla yapılmaktadır.

Kış bahçesi dekorasyonu,kış bahçesi bittikten sonra yapılan uygulamadır.Kış Bahçesi dekorasyonu yapan müşteriler genellikle oda olarak kullandıkları için aynen bir salona mobilya alır gibi kış bahçelerinede aynı hassasiyite gösterirler.

Kapalı Çatı Kış Bahçesi Modelleri

Kiremit kapalı çatı cam içi jaluzili mutfak kış bahçesi modelleri

Yaz kış oturmak istiyorsanız kış bahçesi,Doğayla içiçe bir yaşam için kış bahçesi,Kışın lapa lapa kar yağarken siz altında sıcak çayınızı yudumlamak istiyorsanız kış bahçesi,Camın o şeffaf ve güzel zerafeti altında oturmak için kış bahçesi

Kupa yapı kış bahçesi sistemlerinde yapmış olduğu sayısız kış bahçeleri ile adından çok kısa sürede söz ettirmiştir.

kış bahçesi sistemlerinde yeni çıkan teknolojiler takip edilip değerli müşterilerimiz için en güzel ve en kaliteli kış bahçesini yapmak gayreti içerisindeyiz.

Özellikle cam çatılı kış bahçesi sistemleri en çok tercih edilen kış bahçesi modelidir. Kış bahçesi kış bahçelerinde servis ve ısı yalıtım çok önemli yer tutmaktadır.

Artık kapalı boğucu ortamlarda sıkılanlar cam çatı kış bahçesi ile kendilerini yaz kış gece gündüz ay ve güneşin altında sıcak ve soğuk içeceklerini içme yemeklerini yeme fırsatı sunmaktadır.

Pvc kış bahçesi genellikle pimapen kış bahçesi olarak anılır. pimanpen kış bahçesi etrafı ve çatısı pvc pimapen pencereler ile kapatılarak dizayn edilen kış bahçesi modelleridir. Bu kış bahçeleri genellikle ucuz olarak satışı yapılır.

Cam Tavan Kış Bahçesi Modelleri
İdealist kent villa cam tavan cam içi jaluzili sistem kış bahçesi modelleri

ALÜMİNYUM KIŞ BAHÇESİ

Alüminyum veya pvc pencereler ile camlı ve ya kapalı çatı kış bahçesi ve ya, bahçeleri hiç kullanılmayan mekanlar için yaz kış kullanabileceğiniz sıcacık odalar yapıyoruz. Bu mekanlarda misafirini ağırlayabilir toplantılar düzenleyebilir iş stresini atabilirsiniz.

Alüminyum kış bahçesi fiyatları

Kışın evinizden mi sıkıldınız karın yağdığını izlemek o lapa lapa kar altında sıcacık bir ortamda oturmak için, istediğiniz kış bahçesi modeli için istediğiniz kış bahçesi tiplerinden seçebilirsiniz.

kış bahçelerinde kullanmış olduğumuz kömmerling pvc pencereler kurşunsuz green line özelliklerine sahip profillerdir.

Kış bahçesi ile kullanılmayan kamelyalar,çatı terasları bahçesinizdeki boş mekanlar artık eski hallerinden uzak şık bir kış bahçesi ile oda sıcaklığında bir mekan yaptırabilirsiniz.

İsterseniz çatısı camlı bir kış bahçesi ister cam oda şeklinde katlanır camlı çatısı camlı istenirse çatısı kapalı bir oda yaptırabilirsiniz.

Kapalı çatı alüminyum hebeşibe sürme fiyatları modelleri

Eski kış bahçelerinizi sökün atın yerine yep yeni çatısı camlı etrafı kömmerling pvc pencere, veya alüminyum kapı pencereli ister katlanır camlı kış bahçesi ile değiştirebilirseniz. Evinizin o kapalı ortamından kış bahçesinin o eşsiz çatı güzelliğine adım atmak için bir telefon kadar yakınız.

Kış bahçesinin o duru ve sade güzelliğini sizde villanızda mutfak önlerinizde çatı teraslarınızda bahçenizde yaşamak ve yaşatmak için kış bahçe uygulamaları yaptırabilirsiniz.

Yeni kış İnşaat projelerinizde kış bahçesine ihtiyaç duyan müşteriler artık gecekondu kapama şekillerinden modern kış bahçelerine adım atabilirsiniz.

Kış Bahçesi modelleri ve fiyatları birbirleri arasında bağlantılıdır. Ne kadar farklı bir model istenirse o kadar farklı bir fiyat çıkmaktadır.

Kış bahçesi veya kış bahçeleri yapılacak yerin montaja uyumlu olmasıyla fiyatın alçak ve yüksekliği o kadar değişmektedir.

Kapalı çatı kış bahçesi camlı çatı kış bahçesi arasında fiyat farkı çok değişkendir.

Kış bahçeleri yaz aylarının gelmesiyle birlikte yoğun talep edilmeye başlanan kış aylarında sıcacık odanızda sıcacık çayınızı yudumlama zevki sunmaktadır.

İster ferah bir ortam ister sıcak bir ortam ister bunaltıcı sıcak kar tipi olsun hiç farketmez , kış bahçeleri sizi en güzel şekilde ağırlayacaktır.

Alüminyum Hbşb sürme cam tavan teras kış bahçesi modelleri
Alüminyum Hbşb sürme cam tavan teras kış bahçesi modelleri

Camlı çatı veya cam çatılı kış bahçeleri kullanılan çatı camının niteliği ve yapılan kış bahçesinin rengi ve modeline göre değişmektedir.

Kapalı çatı kapatma sistemleri kullanılan çatı malzemeleri ve etraf pvc pencereleri ile fiyatı aşağı ve yukarı yönlü değiştirmektedir.

Yaz sıcaklarının ağır ağır kendini hissettirmesiyle bu sistemdeki yoğun talep kendini göstermeye başladı.

Özellikle camlı kış bahçesi ve şingıl çatı kış bahçesi müşteriler tarafından büyük rağbet görmektedir.

Evinin bahçesinin çatısının villasının boş olarak kullanması mümkün olmayan yerlerine kış bahçesinin, eşsiz zarafeti ile süslemek isteyen müşteriler birbirinden farklı renk model seçenekleri arasında kendilerine has bir tarz oluşturmaktadırlar.

Kış bahçe modelleri ile fiyatları arasındaki kombinasyon modele göre fiyat çıkarma şeklindedir. Kış Bahçesi çok ucuz bir sistem olmayım işçilik açısından çok hassas ve incelik isteyen bir sistemdir.

herkesin veya her ustanın yapabileceği veya uygulayabileceği bir sistem değildir. Uzman ellerde yapılmayan kış bahçesi siz değerli müşteriler için ileride büyük sıkıntılar çıkaracaktır.

Cam çatı beyaz renk woswagen sürme sistem kış bahçesi modelleri
Cam çatı beyaz renk woswagen sürme sistem kış bahçesi modelleri

Kış bahçeleri artık lüx hayat tarzından çıkıp gereksim haline gelmiştir. Özellikle son yıllarda yapılan tüm inşaat projelerinde kış bahçesi şartnameye yazılır hale gelmiştir.

En çok tercih edilen kış bahçesi veya kış bahçeleri modelleri arasında cam çatılı ısı cam konforlu güneş kontrol özelliği bulunan kış bahçesi modelleridir.

Cam Çatılı Jaluzili Kış Bahçe modelleri

Kışın soğuk havalarda oda sıcaklığının zevkini veren tek sistem kış bahçesi sistemidir.Çünkü Çatısının cam olması nedeniyle kışın yağan kar ve yağmurun altında sıcak çayınızı yudumlama zevkini vermektedir.

Kış Bahçesinin cam kombinasyonu ile etraf kapama sitemi kombinasyonu uyumlu yapılmadığı tadkdirde kış bahçesi yalıtımıda büyük sıkıntıların çıkmasına neden olur.

Kış Bahçelerinde yapmış olduğumuz yalıtım ile sızdırmazlık garantisi vermekteyiz. Kesinlikle çatı camlarımız güneş kontrol özellikli olup müşteriyi mağdur edecek hiç bir malzeme ve aksesuar kullanmamaktayız.Kış bahçesi sitemlerinde her gün teknolojinin yeni imkanlarına kullanılmaktadır. Özellikle pvc veya alüminyum kış bahçesi sistemlerinde son sistem aksesuarlar kullanılan profillere uygulanmaktadır.

Çatı Teras Katlanır Camlı Kış Bahçesi
Akasya Evleri Çatı Teras Katlanır Camlı Kış Bahçesi Modelleri

Yaz Kış Hiç fark etmez ister kapalı çatı ister cam çatı ister açılır tavan olsun etrafı ister pvc pencere ister sürme sistemleri veya katlanır cam sistemleri olsun kış bahçesine karar verdiğiniz an hizmetinizdeyiz.

Kış Bahçeleri ülkemize 90 yıllarda pvc pencerenin girmesiyle ve ısı cam sektörünün oluşması ile birlikte gelmiştir.

Önceleri demir doğrama ile yapılan ve çatı tek camlı sera olarak kullanılan kış bahçeleri şimdilerde güneş kontrol özellikli pvc, alüminyum veya katlanır camlı olarak istenilen marka ve modelde uygulama yapılabilmektedir.

Kış bahçe en çok villa tarzı binaların mutfak ve boş veranda önlerine tercih edilen bir sistemdir.

Kış bahçesinde hiç güneş almamak için alttan perde uygulaması veya kapalı kaçtı kış bahçesi yaptırmakta mümkündür.

Kış bahçesi modelleri ve fiyatları arasında değişkenlik gösteren bir sistemdir.

Yapılacak mekanın büyük ve küçüklüğünden öte işçilik çalışmalarının imalat ve montaj sisteminin kolaylıklarına göre fiyatlarda esneklik gösterebilir.

Cam Tavan Kış Bahçesi Modelleri
Cam Tavan Mutfak önü Kış Bahçesi Modelleri

KIŞ BAHÇENDE KULLANILAN MALZEMELER NELER

Kış Bahçe sinde yapılacak yerin büyüklüğüne göre kullanılan çelik profiller ile başlayan süreçte kış bahçesi, alüminyum veya pvc kapama profilleri ile isleket işi bitmiş oluyor.

Çevresel kapamalar için yine müşterinin isteğine göre kömmerling pvc pencere alüminyum ısı yalıtımlı pencere veya katlanır cam, balkon kış bahçesi ile sistem tamamlanıyor. Önü aynı renkte dere ve konfor ısı cam ile sistem bitirilmiş oluyor.