Cam Tavan Kış Bahçesi Fiyatları Nedir?

Cam Tavan Kış Bahçesi Fiyatları Nedir?


Çatı pencere sistemlerinde öncü firmamız Kupa Yapı olarak, cam tavanlı kış bahçesi sistemlerini evinize getiriyoruz. Kış bahçesi dediğimiz yapılar, ev veya cafe-restoranlarda karşımıza çıkan, kış mevsiminde ortamı muhafaza eden tasarımlardır.

Kış bahçelerinin en önemli yanı dış alanları ve açık alanları her zaman kullanabilmemize olanak sağlamalarıdır. Açık havada zaman geçirilmesine uygun olmayan anlar için hem estetik hem de modern bu kapalı bahçe alanları günümüzde çok fazla rağbet görmektedir.

Cam tavanlı kış bahçeleri kişilerin tercihleri arasında olmakla beraber fiyatlar ve ücretler hakkında çok fazla araştırma yapılmaktadır. Kış bahçeleri fiyatları nedir diye soranlar için öncelikle farklı seçenekler olduğunu belirtelim. Kış bahçelerinin tavanları cam tavan veya kapalı tavan olarak ayrılmaktadır. Cam tavanlar kış bahçelerinin çevresinin açık olmasıyla birlikte üst çatı kısmının da cam olarak sağlanmasıyla imal edilir. Cam olması tavandan gökyüzüne bakmak, etrafı daha geniş görmek, daha ferah bir ortam sağlamak gibi pek çok sebeplerle tercih ediliyor. Kapalı tavanlar ise cam maliyetinden çekinen, temizliğinin zor olacağı gibi düşünen kişilerin tercihlerine bağlı olarak yapılmaktadır.

Cam tavanlı kış bahçelerinin fiyatları, kapalı tavan kış bahçesi fiyatları için detaylı teklif sunalım. Bizi arayın, sizlere en doğru uygulamalar ve maliyetler hakkında bilgi verelim.


2021 yılında da kış bahçesi fiyatları merak edilen sistemler den birisi olacak .Cam çatı yanında açılır pergola bioklimatik sistemler de fiyatları araştırılan kapama modellerinden birisi oldu. Kur artışı nedeniyle artan maliyetler fiyatlara da yansıyor Alüminyum ve Plastik ham madde fiyatlarının artması kış bahçesi nin m2 fiyatlarının da yükselmesine sebep oluyor.


 2021-2022 YILI KIŞ BAHÇESİ FİYATLARI NE KADAR ?

 


 CAM ÇATI KIŞ BAHÇESİ M2 FİYATLARI : 3.400- 6.500 TL arası 


  AÇILIR KAPANIR PERGOLA TENTE FİYATLARI : 1250-1750 TL arası


  BİOKLİMATİK KIŞ BAHÇESİ FİYATLARI : 3500-7000 TL arası

 

Yukardaki kış bahçesi fiyatları yaklaşık olup yapılacak yerin m2 ölçülerine göre etrafına istenilen kapama modelleirne göre değişkenlik göstermektedir.

2021 yılında da kış bahçesi sistemleri büyük rağbet görüyor Açılır kapalı cam polikarbon Pleksi glas ve kenet çatı sistemleri fiyatları değişkenlik gösteriyor. Kış ve yaz bahçesi yaptıranlar artık kış ayınında gelmesiyle birlikte sıcak yuvalarında cam altında çaylarını yudumlamaya başladı.

Demonte olarak istenilen montajsız modellerin fiyatları sistemlere göre verilmektedir.
Hemen Ara0533 369 16 88 eleska wpWHATSAPP