Cam Çatı Kış Bahçesi


Kış bahçesi denildiğinde ilk akla gelen modellerden biri de cam çatı kış bahçesi sistemidir. Modern görünümü, estetik ve konforu bir arada sunar. Her mevsim gökyüzünü izlemek isteyenler için ilk tercihtir. Kupa cam çatı  ile güneş ışınlarından korunurken ışığı tamamen içeriye alabilirsiniz. Güvenlik açısından kullanılan camlar her ölçüde darbeye karşı dağılma göstermez ve yerinden ayrılmaz. Buda altında güvenle oturmanıza olanak sağlar. Tek eğim, çift eğim ve farklı alternatif modelleri tasarlanabilir.

Cam tavan sistemleri ısıcamlı tek camlı olmak üzere iki model de yapılır. Yaz bahçesi olarak yapılan modeller de tek cam ısı yalıtımlı modeller de ısıcamlı cam tavan sistemleri  kullanılmaktadır. Alüminyum iskelet üzerine yapılan cam çatı sistemleri camın eşsiz zarafetini sunmaktadır. 4 mevsim yaz kış kullanılan cam oda sistemleri yurt içi ve yurtdışından büyük ilgi görmektedir. İsteyen yurtdışı müşterilerimize ısıcam lı cam tavan demonte montaja hazır kurulumu kolay olarak yapılmaktadır. 


Kış bahçesi sistemlerinin en büyük özellerinden birisi olan cam çatı modelleri kış aylarında lapa lapa yağan kar altında oturma zevkini vermektedir. Cam çatı kapama modelleri etrafı da alüminyum pvc veya katlanır sürme cam sistemleri ile kombine edilmektedir. Genellikle sürme cam sistemleri en çok tercih edilen kapatma modelidir.

Diğer ÜrünlerHemen Ara0533 369 16 88 eleska wpWHATSAPP