Katlanır ve Sürme Cam


Cam balkon uygulaması konforlu kullanım ve panoramik manzaralar sağlar. Kullanım kolaylığı ve farklı renk seçenekleri ile uygulama alanının dekorasyonuna uyum sağlar. Farklı özelliklere sahip camların kullanılması cam balkon sistemini ısı ve ses yalıtımı açısından daha verimli hale getirmektedir. Katlanır ve sürme sistem çözümleri, fonksiyonel cam balkonların tüm mekanlarda uygulanmasına olanak sağlar.


Katlanır ve sürgülü cam balkon modelleri tek cam ve ısıcamlı olmak üzere 2 çeşittir. Geçmiş yıllarda cam balkon kapama da olarak geçen sistemlerin hepsi tek olacak olarak yapılıyordu. Piyasaya çıkan son model katlanır ve sürgülü sürme cam balkon sistemleri ısıcamlı olarak yapılmaktadır. Ayrıca müşterinin isteğine göre cam içi karolaj uygulaması ile dekor olarak kullanılmaktadır. 


Katlanır cam veya sürgülü cam balkon maliyeti hesaplama şu şekilde yapılmaktadır. Yapılacak yerin genişlik yükseklik ölçüsü m2 olarak bulunup birim fiyatı ile çarpılır. Böylece piyasa da m2 fiyatı ne kadar ise yapılacak alanın maliyeti de çıkmaktadır. En çok merak edilen konuların başında geçen katlanır cam veya sürme cam sistemleri yalıtım yapar mı sorusu olmaktadır. Bu konu hakkında da bu sistemler yüzde yüz yalıtım yapan bir sistem değildir. Mutlaka soğuk ve yağmurlu havalarda içeri soğuk veya sızma yapabilir. 

Diğer ÜrünlerHemen Ara0533 369 16 88 eleska wpWHATSAPP